تبلیغات
تسبیح سیاسی - ملاحظاتی پیرامون انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی

ملاحظاتی پیرامون انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی

 

نوشته شده توسط:علی اصغر کوثری

محضر روحانیت محترم و مردم ولایتمدار قم:

همانگونه که آشکار است، ما در شرایط ویژه جنگ اقتصادی علیه ایران اسلامی و رکود حاکم بر بازار، کاهش شدید قیمت نفت و جنگ نظامی در منطقه(عراق، سوریه، یمن ، فلسطین و...) مسائل پسا برجام؛ طرح پروژه نفوذ در مراکز تصمیم سازی و تصمیم گیری از طریق انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری هستیم. در این شرایط نیازمند مجلسی فعال، تاثیرگذار و مبتکر هستیم، مجلسی که در مقابل باندها و جریان های منفعل در بدنه ی دستگاه اجرایی قدرت ایستادگی و مدیریت داشته باشد. متاسفانه به دلایلی که در ذیل اشاره خواهد شد مدیریت کنونی مجلس در چهار سال اخیر منفعل بوده، لذا باید مراقب خرج کردن از اعتبار روحانیت  و مردم قم در انتخابات آتی بود.

اول: مجلس در بحث هسته ای با مدیریت منفعلانه بر عقب نشینی گام به گام و تدریجی دولت در مسئله هسته ای(ا ز توافق ژنو تا لوزان تا برجام) مهر تایید زد و در تصویب برجام به گونه ای عمل کرد که باعث کاهش توان قدرت پدافند هسته ای و نابودی بخش عظیمی از صنعت هسته ای(به بهانه ی شفاف سازی، اعتماد سازی برای غرب و نوسازی صنعت هسته ای) به دست خودمان؛ و خسارت میلیارد ها دلار و هدر دادن چندین سال تلاش متخصصان ما شد و با این کار ضریب امنیت ملی ما در مقابل دشمنان کاهش یافت. در برجام ایران از صد مورد حقوق خود محرم گردید. در توافق موقت ژنو ایران پذیرفت اورانیوم 20درصد تولید نکند و 7تن ذخایر 5درصد و زیر 5 درصد را نابود کند و در برجام پذیرفت 11تن ذخایراورانیوم  و 40 تن آب سنگین اراک را از ایران خارج کند و قلب راکتور اراک را درآورده و... دراین حرکت آرام و خزنده و عقب نشینی تدریجی و نابودی دستآوردهای مهم هسته ای، فریادهای منتقدان به دلیل تسلط فکر جریان خاص لیبرال در مجلس و همراه آنها با دولت، به جایی نرسید و شد انچه شد. لازم به ذکر است آقای هاشمی رفسنجانی در مصاحبه 4/8/94 گفت: آقای لاریجانی به آقای روحانی گفته بود که در مجلس(برجام) رد نمی شود. چون اینها فراکسیون بزرگی دارند و صد و هفتاد، هشتاد نفر هستند و می دانست که رأی می دهند و جای نگرانی نیست!!!

دوم: در تصویب برجام گزارش صد ها ساعت  کمسیون بررسی برجام و تمامی پیشنهاد های مطرح برای اصلاح طرح نادیده انگاشته شد و با جوسازی آقای صالحی و ادعای لاریجانی مبنی بر این که "هماهنگی لازم در خصوص طرح برجام با شورای امنیت‌ملی و دفتر رهبری صورت گرفته است" {اما دفتر مقام معظم رهبری طی اطلاعیه ای این خبر را تکذیب کرد{ و خرج کردن از نامه ی  ...  و نقض قانون مجلس مبنی بر رسیدگی به پیشنهادات؛ در عرض بیست دقیقه برجام را تصویب نمودند. همین عمل کرد بود که موجب شد مقام معظم رهبری طی نامه ای برای صیانت از صنعت هسته ای، شروطی را مطرح نمایند. به راستی اگر مجلس رسالت خود را در نگه داری از خطوط قرمز به خوبی انجام داده بود چه نیازی داشت دوباره رهبری به میدان بیایند؟

سوم: متاسفانه انفعال در پسابرجام نیز هنوز ادامه دارد و با وجود نقض برجام توسط آمریکا(و وضع تحریم های جدید) اجرای برجام متوقف نشده و مجلس قاطعانه وارد میدان نمی شود. در تحریم جدید دستور رهبری مبنی بر "عدم تحریم جدید تحت هر عنوان" نقض شده.

چهارم: یکی دیگر از موارد انفعال مدیریت مجلس در مورد تصویب وقف دانشگاه آزاد معروف به یکشنبه سیاه است. هاشمی که دانشگاه آزاد را در اختیار دارد برای تثبیت حاکمیت خود بر آن طی دنبال وقف آن از طریق مجلس بود. مجلس علی رغم نظر مقام معظم رهبری مبنی عدم جواز وقف دانشگاه آزاد؛ وارد بررسی و تصویب آن شد. در صورت نهایی شدن آن حداقل 250 هزار میلیارد تومان از اموال آن در اختیار جریان هاشمی قرار می گرفت.

پنجم: در شرایطی که طرفداران انقلاب اسلامی در حال وحدت و همگرایی اند؛ عده ای مدعی استقلال در  انتخابات شده اند. در حالی که اخبار مربوط به ایشان را روزنامه ها و سایت های اصلاح طلب که فتنه ی 88 را به پا کرده اند؛ منتشر می کنند. این همراهی و حمایت اصلاح طلبان، در شرایطی است که همه ی اخبار حکایت از ازدست دادن " پایگاه اجتماعی " اصلاح طلبان دارد و آنها به دنبال نفوذ از طریق چهره هایی که وجه ی انقلابی و ولایی داشته ، اما در عمل (به هر دلیل) با آنها همراهی دارند.

ششم: عملکرد مجموعه ی مرکز پژوهش های مجلس نشان داده که این جریان گفتمان مشخص و بخصوص تئوری و طرح جدید اقتصادی که باعث تغییر فضای اجتماعی در شرایط جنگ اقتصادی گردد را ندارند. و به شدت تحت تاثیر تئوریهای اقتصادی غربگرایان اند؛ لذا نسبت به شرایط منفعل بوده، سرکار آمدن مجدد آنها به معنای ادامه انفعال وضع موجود در اقتصاد، سیاست و فرهنگ است.

ما نیازمند نیروها و جریانی هستیم که با داشتن گفتمانی استوار، بتواند درمقابل گفتمانهای منفعل و واداده؛ ایستادگی نمایند و انقلاب اسلامی را از بحرانها و حوادث داخلی و خارجی عبور دهند.

هفتم: دیدار شیرین عبادی با لاریجانی وعملکرد مدیریت مجلس و طیف همراه نشان می دهد، آنها در مسائل اجتماعی فاقد گفتمان مشخص اند ولذا حضورشان در راس مجموعه موجب انفعال مجلس است.

هشتم: دیدار لاریجانی با مبارک و الغای هماهنگی با رهبری و رد آن توسط ایشان سکوت مدیریت مجلس در مقابل تخلف در قراردادهای نفتی و تخلفات مکرر دولت نشان از انفعال شدید آنها و طیف همراه دارد.

نهم: هر روز که می گذرد عکس و اخبار پیرامون این جریان در روزنامه و سایتهای اصلاح طلب در حال افزایش است. کسانی که مطلع اند می دانند، این حضور اتفاقی نیست، فکرها و اندیشه هایی در صدد نفوذاند.

 می توان حدس زد که آنها درصدداند با اعتبار روحانیت و مردم ولایت مدار قم، راههای نفوذ بر ارکان مراکز تصمیم سازی و تصمیم گیری را هموار نمایند.

لذا باید هشیار بود و حثیت و آبرو روحانیت عزیز را پاس داشت و نسبت به خرج کردن اعتبار اجتماعی روحانیت پای این جریان لیبرال مسلک انقلابی نما به شدت حساس بود.              والسلام علیکم

امام راحل: امروز غرب و شرق به خوبی می دانند كه تنها نیرویی كه می تواند آنان را از صحنه خارج كند ، اسلام است . آنها در این ده سال انقلاب اسلامی ایران ضربات سختی از اسلام خورده اند و تصمیم گرفته اند كه به هر وسیله ممكن ان را در ایران كه مركز اسلام ناب محمدی است نابود كنند . اگر بتوانند با نیروی نظامی ، اگر نشد ، با نشر فرهنگ مبتذل خود و بیگانه كردن ملت از اسلام و فرهنگ ملی خویش و اگر هیچ كدام از اینها نشد ، ایادی خود فروخته از منافقین و لیبرالها و بی دین ها را كه كشتن روحانیون و افراد بی گناه برایشان چون آب خوردن است ، در منازل و مراكز ادارات نفوذ می دهند كه شاید به مقاصد شوم خود برسند و نفوذیی ها بارها اعلام كرده اند كه حرف خود را از دهان ساده اندیشان موجه می زنند. صحیفه نور ، ج 21 ، ص 108 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


تمرکز پول در بانکها ابزار مدیریت جامعه سه شنبه 20 تیر 1396
جهانی شدن یا انحلال در نظام سلطه سه شنبه 26 اردیبهشت 1396
سقوط مکتب اعتدالگرایان دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
پیشگامی ایران برای آموزش جنسی در مدارس/ سند رسمیت دادن به روسپیگری را پذیرفته بودیم! پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396
سند 2030 از چاله های تئوریک تا مواردی شبیه به سوئیس سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
مردم شما را می‌شناسند(یادداشت روز کیهان) سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
ستاد نیاوران از جان فرهنگیان چه می‌خواهد؟ سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
مرد مبارزه با رانت، قاچاق کالا، حقوقهای نجومی، نفوذ دشمن در دولت، فساد اداری، بی کاری، سوء تدبیر و.... چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396
نظر رئیس اتاق جنگ ناتو در باره پیامدهای جهانی حمله احتمالی غری به ایران اسلامی یکشنبه 20 فروردین 1396
تردید سم خطرناک در انتخابات پنجشنبه 17 فروردین 1396
وبلاگ طرفداران آیت الله سید ابراهیم رئیسی راه اندازی شد پنجشنبه 17 فروردین 1396
دولت روحانی خواب است یا خائن؟ دوشنبه 25 بهمن 1395
خمینی و خامنه‌ای؛ معمای قدرت هوشمند(یادداشت روز کیهان) سه شنبه 12 بهمن 1395
انقلاب اسلامی و مسأله «اکنون» سه شنبه 12 بهمن 1395
در ازای میلیاردها دلار خسارت به صنعت هسته ای با پول خدمان هواپیما گرفتیم. اسم این اگر دلت نیست پس چیست؟ شنبه 25 دی 1395
لیست آخرین پستها